Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotogalerie

27. 2. 2006

Pro právě vznikající fotogalerii scháníme fotografie úlovků našich členů! Pochlubte se tedy a pošlete fotografii svého úlovku!

Podle jednotlivých kategorií bude na závěr roku vyhodnocen největší úlovek a nejhezčí fotografie! Dále se pokusíme vést databázi největších úlovků nejen v konkrétním roce. Vždy je však nutné úlovek doložit fotografií. Fotografie posílejte v elektronické podobě (z digitálního fotoaparátu, mobilního telefonu či oskenované) na adresu mohostivice@seznam.cz a pokud má někdo hezkou fotografii  a nemá možnost ji oskenovat, mohu toto zajistit (nejlépe ale až v dubnu).

K fotografii prosím přiložte tyto údaje:

- Jméno a příjmení lovce (samozřejmě že by měl být členem MO Hostivice, ale pokud se bude jednat o zajímavý úlovek, kterému byl přítomen některý z členů, rádi ho samozřejmě uveřejmíme, ale nebude zařazen do soutěže).

- Revír, v němž byla ryba ulovena (ano, prosím jen o fotografie ryb, fotka Mařky z Horní dolní nebude uveřejněna, ani kdyby se jednalo o opravdu pořádný úlovek).

- Rybí druh.

- Datum a čas ulovení.

- Nástraha + lovný způsob.

- Ostatní - zde můžete uvést další zajímavosti, třeba oužíté náčiní, dobu zdolávání apod.

Tyto údaje nejsou povinné, ale prosím členstvo, aby vprvně zmiňované údaje vyplnili.

Děkuji za spolupráci a těším se na Vaše úlovky.

Petr Hrazdil

PS: V případě nejasností přidejte svou otázku do komentářů a nebo ji zašlete na emailovou adresu MO. V případě zájmu mohu sestavit podrobnější návod jak zaslat fotografii, napišt tedy, pokud budete mít zájem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář